Aktualności

Mikołajowe przedstawienie - 5 XII 2021

Nagranie przedstawienia mikołajowego z 5 grudnia 2021. Polecam zarówno tym, którzy nie byli, jak i samym aktorom, którzy też wcześniej nie widzieli efektu swojej pracy.

Medytacje o św. Józefie

Siostra Maria zachęca do rozważenia tekstów Ewangelii o św. Józefie. Można skorzystać z pomocy zaproponowanych wprowadzeń i pytań do medytacji.

Warsztaty o intymności - 4 XII 2021

Warsztaty "Bądź blisko mnie, czyli o seksie po ślubie" są kierowane do małżonków sakramentalnych, którzy pragną okazywać sobie miłość również poprzez intymne spotkania małżeńskie zgodnie z zamysłem Boga Stwórcy. Współżycie seksualne małżonków może być pięknym gestem miłości, jeśli jest przeżywane w wolności i zaangażowaniu obojga małżonków. Wybranie odpowiedniego stylu życia pozwoli małżonkom na rozwój ich intymnej relacji. Zaś wystrzeganie się stereotypów i swoich zachcianek uwrażliwi małżonków na wzajemne potrzeby.

Zajęcia są prowadzone w formie wykładów i warsztatów - małżonkowie pracują tylko w swojej parze.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na plakacie lub pod adresem internetowym duszpasterstwa rodzin: dorodzin.pl

Światowy Dzień Młodzieży w diecezji

Zapraszamy na Światowy Dzień Młodzieży już 21.11.2021 w Gliwicach Więcej o wydarzeniu znajdziesz tutaj: https://fb.me/e/40wC5rudQ

Kalendarz adwentowy "Boski Adwent"

Polecamy dzieciom kalendarz adwentowy, którego grafika kalendarza nawiązuje tylko i wyłącznie do adwentu. Kalendarz można nabyć w zakrystii w cenie 12 zł.

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym - 14 XI 2021

W niedzielę 14.11.2021 modlimy się za chrześcijan prześladowanych. Szczególnie solidaryzujemy się tym razem z Libanem.

Diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca - 9 X 2021

W sobotę 9.10 odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca do Rud. Rozpoczęcie o 10:15, Msza św. o 11:00. Więcej szczegółów na plakacie.

« Poprzednia Strona 2 z 30 Następna »

Copyright 2008 © Parafia św. Anny w Babicach