Aktualności

Podziękowanie za pomoc

Rodzina poszkodowanych w pożarze dziękuje strażakom, którzy brali udział w akcji i wszystkim, którzy pomogli w jakikolwiek sposób.

Rekolekcje Oazowe - dla dzieci i młodzieży

Zbliżają się wakacje. Zachęcam młodzież i dzieci do udziału w oazach wakacyjnych. Nasza diecezja organizuje turnusy:

  1. Oazy Dzieci Bożych (klasy1-6 szkoły podstawowej) w dniach 5-12.07 w Zakopanem
  2. Oaza Nowej Drogi I stopnia (klasy 7-8) w dniach 13-29.07 w Zakopanem
  3. Oaza Nowego Życia I stopnia (szk0ła średnia) również 13-29.07 w Zakopanem

Więcej szczegółów na stronie: https://gliwice.oaza.pl/rekolekcje-oaza/mlodziez-ponadgimnazjalna/

Oaza - Ruch Światło-Życie

Niedziela Biblijna. Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

Niedziela 18.04 jest Niedzielą Biblijną. W związku z tym zapraszam na Godzinę z Ewangelią św. Marka: od 15:15 do 16:15 w kościele będzie czytana ta właśnie Ewangelia. Będzie również transmisja w internecie. Zachęcam też szczególnie dzisiaj i przez cały tydzień do osobistego i rodzinnego czytania Pisma Świętego.

Narodowe czytanie Pisma Świętego

Maseczki medyczne

Otrzymaliśmy maseczki medyczne do rozdysponowania. Mamy 5 szt. dla każdej osoby! Z tyłu kościoła można zabrać dla siebie, dla rodziny, dla sąsiadów... Są pakowane po 1 szt., po 5 szt. i po 30 sztuk. Proszę zabierać (za darmo!) i nosić :)

Maseczki medyczne

Błogosławieństwo Stołu przed posiłkiem wielkanocnym

Nie będzie w tym roku tradycyjnego błogosławienia (poświęcenia) pokarmów. Możemy to zrobić samodzielnie w domu, w ramach wspólnej modlitwy przed śniadaniem wielkanocnym lub uroczystą kolacją w Wielką Sobotę wieczorem. Wzór jest umieszczony tutaj oraz wydrukowany do zabrania w kościele.

Rekolekcje wielkopostne w TVP

Dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych... Nie udało się na żywo? Nie zdążyłeś? Byłeś zajęty? Zapomniałeś? Skorzystaj z VOD i... posłuchaj, zastanów się, pomódl się...

Zmarł bo senior Gerard Kusz - pierwszy biskup pomocniczy diecezji Gliwickiej

W poniedziałek 15 marca odszedł do Pana po długiej i ciężkiej chorobie bp Gerard Kusz. Msza pogrzebowa za zmarłego biskupa będzie odprawiona w Katedrze w sobotę 20.03. o godz. 11:00 i będzie transmitowana na żywo: https://youtu.be/oyMzNbX2IDc. W Babicach Msza św. za + biskupa Gerarda będzie odprawiona w sobotę 20.03. o godz. 8:00.

« Poprzednia Strona 2 z 28 Następna »

Copyright 2008 © Parafia św. Anny w Babicach