Aktualności

Informacja Ministra Zdrowia w sprawie nowego koronawirusa

Upamiętnienie bł. ks. Richarda Henkesa w Raciborzu - 23 II 2020

W niedzielę 23 lutego w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu (ul. Warszawska) i pod Zakładem Karnym odbędą się uroczystości upamiętniające bł. ks. Richarda Henkesa.

Konferencja 'Szczęście w życiu, a małżeństwo i rodzina' - 24 II 2020

Jak żyć w małżeństwie i nie zwariować? Na to pytanie oraz wiele innych odpowie dr inż. Jacek Pulikowski w czasie konferencji w Raciborskim Domu Kultury (ul. Chopina 21). Konferencja skierowana jest zarówno do narzeczonych jak i małżonków, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat życia w związku i zrozumienia siebie, a także roli, jaką w małżeństwie odgrywa Bóg. To spotkanie zarówno dla tych którzy są szczęśliwi, a także dla tych którzy tegoż właśnie szczęścia poszukują.

Wieczór kolęd - 6 I 2020

Serdecznie zapraszamy na wieczór kolęd, który odbędzie się w uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia o godz. 16.00. Wystąpi nasz chór, zespół instrumentalny oraz sopranistka Klaudia Romek.

W programie znajdą się różne kolędy, a wśród nich te najbardziej znane. Nie zabraknie też tradycyjnego wspólnego śpiewania.

Rekolekcje adwentowe - 15 - 18 XII 2019

Tegoroczne rekolekcje adwentowe przeżywamy od niedzieli 15 grudnia do środy 18 grudnia. Rekolekcje prowadzi o. Janusz Napierała OMI.

Poświęcenie odnowionego krzyża przy ul. Rudzkiej - 17 XI 2019

W niedzielę 17 listopada w czasie nabożeństwa popołudniowego ks. Proboszcz poświęcił krzyż przy ul. Rudzkiej, który został odnowiony po uszkodzeniu w czasie prac drogowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Film 'Nieplanowane'

Film opowiada historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

« Poprzednia Strona 3 z 21 Następna »

Copyright 2008 © Parafia św. Anny w Babicach