Aktualności

Boże Narodzenie - 25 XII 2020

Po niespełna czterech tygodniach oczekiwania przychodzi czas świętowania dnia, gdy Słowo ciałem się stało... Niech Jego narodzenie będzie owocne dla nas i naszych rodzin. Nawet, jeśli nie będziemy mogli wszyscy spotkać się na Pasterce. Bardzo proszę, żeby mimo świątecznej atmosfery uszanować konieczne ograniczenia - także limity osób w kościele. Oprócz Pasterki o północy w obydwa święta będą Msze św. o 8:00, 10:00 i 14:00.

WSZYSTKIE Msze w święta będą transmitowane na parafialnym kanale Youtube

Pasterka

Śp. ks. Andrzej Trzeciak

We wtorek 1. grudnia zmarł - na skutek COVID 19 - ks. Andrzej Trzeciak, proboszcz z Adamowic. W sobotę o 18:00 Msza św. będzie w jego intencji. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Roraty 2020

W tym roku zapraszam na "Spotkania Roratnie online" od poniedziałku do soboty o 17:00 na platformie "Meet": https://meet.google.com/gjc-zsky-zkq.

Jeśli mamy kamerę, to będziemy się wzajemnie widzieli. Jednak kamera nie jest konieczna. Korzystając z komputera nie trzeba nic instalować, tylko wejść na ten adres w obsługiwanej przeglądarce (Chrome, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge). Dobrze sprawdzić, czy mamy najnowszą wersję. Korzystając ze smartfonu trzeba zainstalować aplikację "Google Meet" (link do aplikacji w Google Play).

Natomiast Msze roratnie będą od poniedziałku do piątku o 18:00 i w sobotę o 8:00 - transmisje na kanale YouTube.

Zestaw obrazków z planszą na cały adwent można zabrać już w I Niedzielę Adwentu i wręczać dzieciom każdego dnia.

Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe dla dzieci "Boski Adwent" już do nabycia w zakrystii lub na plebanii. Tylko 12 zł.

Kalendarze adwentowe

List od sióstr Służebniczek z Annuntiaty. Podziękowanie za pomoc

+ Anna Dziedzioch

Pogrzeb + Anny Dziedzioch odbędzie się w środę 18.11 o godz. 11:00. Ze względu na limit osób mogących brać udział w liturgii (20 osób) Msza św. będzie transmitowana: https://youtu.be/QWIVX0ywO8M

Nekrolog

Limit osób w kościele

Aktualny limit osób w naszym ko ściele, to 20 osób + 2 osoby na chórze.

Limit osób

« Poprzednia Strona 3 z 28 Następna »

Copyright 2008 © Parafia św. Anny w Babicach