Aktualności

Festiwal życia - 6 - 9 VII 2020

Młodzież zachęcam do udziału w Festiwalu Życia w dniach 06-09.07, który w tym roku będzie miał formę indywidualnego udziału w grze "Buduj Arkę". Zachęcam do zapisów bezpośrednio na stronie festiwalu www.festiwalzycia.pl

Czas kobiet - 20 VI 2020

Wszystkie kobiety zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji "Czas kobiet". Odbędzie się ona 20 czerwca 2020 r. w formie online. Zapisy na bezpłatne wydarzenie są możliwe pod adresem: www.rejestracja.obliczakobiety.pl. Szczegóły na stronie https://obliczakobiety.pl.

Więcej osób w kościele

Od niedzieli 17 maja w Babickim kościele mogą przebywać jednocześnie 32 osoby na dole oraz 3 osoby na chórze (jedna po prawej stronie, dwie po lewej). System liczenia pozostaje ten sam: przygotowane kartki, które zostawiamy później na ławce, jako znak do dezynfekcji miejsca. Kartki "na chór" są dodatkowo opisane: "prawa strona" i "lewa strona"

Informacja - 6 V 2020

Ze względu na pogrzeb + Damiana Wardęgi w piątek (08 maja 2020 r.) nie będzie Mszy św. o 8:00

Narodowe Czytanie Pisma Świętego

Z każdej parafii naszej diecezji jedna osoba czyta fragment - zapraszam i polecam. Tutaj jest cała playlista - każdy rozdział, to kolejny odcinek.

ks. Marek Olekszyk

20 osób w kościele... Kto to policzy?

W kościele babickim może być maksymalnie 20 osób (nie licząc księdza i diakona) + jedna na chórze (nie licząc organistki). Kto to będzie liczył? Skąd mam wiedzieć, czy jest jeszcze miejsce? Zobacz ten filmik. Dla rodziny, która zamówiła intencję może być rezerwacja miejsc - w tej sprawie proszę dzwonić dzień wcześniej do proboszcza: 608242812.

Konkurs rodzinny w Tygodniu Biblijnym

Zapraszam całe rodziny do udziału w "Konkursie na najlepszą ekranizację fragmentu Ewangelii św. Mateusza". Nie brakuje w Babicach talentów ;)

Szczegóły można znaleźć w linku: szczegóły konkursu biblijnego

ks. Marek Olekszyk

« Poprzednia Strona 3 z 26 Następna »

Copyright 2008 © Parafia św. Anny w Babicach